Polskie rowery

Jesteśmy jedną z wiodących polskich marek zajmującą się produkcją i montażem rowerów. Na rynku działamy od 2015 roku. Mieścimy się w południowej Wielkopolsce. Nasze rowery dostępne są w szeroko rozwiniętej sieci punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio posiadamy rowery: trekkingowe (turystyczne), MTB (górskie), miejskie oraz dziecięce dopasowane do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci.  

Wszystkie rowery naszej marki STORM produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w bardzo dobrej jakości maszyny służące do montażu rowerów. Do produkcji rowerów używamy komponentów wysokiej jakości. Każdy z wyprodukowanych jednośladów jest dokładnie sprawdzany zaraz po zakończeniu procesu produkcji pod kątem technicznym i jakościowym. Nasza marka STORM znajduje się w TOP 5 polskich producentów rowerów – i z każdym rokiem jeszcze prężniej rozwija się na rynku.  

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za produkty, które sprzedajemy.

Rzetelność

Podczas procesów produkcyjnych dbamy o szczegóły.

Uczciwość

Niezwykle ważna jest dla nas uczciwość wobec konsumentów.

Adam Ziętek

Założycielem marki STORM jest Adam Ziętek, który koordynuje proces produkcyjny rowerów i zarządza siecią ich dystrybucji na terenie całego kraju.

Zostań dystrybutorem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.

Zdjęcie ma charakter poglądowy,
może zawierać wyposażenie opcjonalne.
Producent zastrzega sobie zmiane
spacyfikacji roweru.
REGULAMIN
szerokość : 0 px
wysokość : 0 px
mysz X : 0 px
mysz Y : 0 px
Jaki jest Twój wzrost:
170 cm